MES
Online Üretim Verimlilik Takip Sistemi

Manufacturing Execution System olan üretim yönetim sisteminin kısaltması MES‘tir. Üretim hatlarında gerçekleşen tüm aktiviteleri kontrol edip yönetmenize yardım eden kapsamlı bir sistemdir. Müşterilerden, MRP, ERP, Planlama vb..sistem kaynaklarından gelen çeşitli verileri üretim hattındaki veriler ile birleştirir. Ortaya çıkan sonuçları yönetmenizi sağlarken, ortaya çıkabilecek problemleri ön görmenizde proaktif yaklaşım ile size yardımcı olur.Kalite Modülü
Uçtan Uca Kalite Kontrol Yöntemi

Uçtan uca üretim kalite performansınızı ölçüp yönetmenize yardımcı olur. Inline (Üretme Aşamasında Yapılan Kontrol) ve Final (Üretme sonrasında yapılan Kontrol) kontrol yapmanıza olanak sağlar. İç üretim ve dış üretim yaptırdığınız alt tedarikçilerinizdeki kalite sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. tedarikçilerinizi ve üretim hatlarınızı kalite performanslarına göre sıralayabilir. Hata türlerine göre üretim hattınızı yada tedarikçilerinizi kalite yönünden geliştirmenizde yardımcı olur. Kalite hata maliyetlerinizi hesaplamanıza olanak sağlar.BARCODE MODÜLÜ
Ürün Takip Yazılımı

Üretimde gerçekleşen tüm aktiviteleri kontrol ederek ürünlerinizin hangi iş akış safhalarında olduğunu görmenizi sağlayan ürün takip yazılımıdır. Ürünlerim nerede? soruna direk cevap vermesi ile birlikte "Ne zaman ve kim tarafından yapıldı?" sorusuna da karşılık verebilmektedir. ürün kayıp maliyetlerinizi minimize ederken sevkiyat ve muhasebe arasında köprü görevi görerek alt tedarikçilerden gelen ürünlerin bilgilerini muhasebe departmanına iletir.
Digital Check-up Hizmetleri

Firmanıza, mühendislerimiz ve yazılım ekibimizden oluşan ekiplerimiz gelerek; süreçlerinizi check-up yapıyoruz. Check up sonrası sonuçları sizlere çözüm önerilerimiz ile birlikte sunuyoruz. Dilerseniz çözüm önerilerinden yapmak istediğiniz projeleri partnerlerimiz ile birlikte sizler için projelendirmekteyiz. Genel olarak firmalardan yoğun talep aldığımız check-up yapılması istenilen süreçler aşağıda yer almaktadır:

-Depolar (Hammadde, Yardımcı Ürünler, Makine, Mamül, Yarı Mamül)

-Modelhane (Model Üretim Aşamaları)

-Üretim Birimleri

-Mühendislik Birimleri

-Kalite Birimi

-Planlama Birimi

-Sevkiyat

-Ürün Takip

-Otomasyon & Makine Kapasite Kullanım

-Reçeteler Sistemi Sistemleri (Yıkama ve Boyahanelerde)
Enerji Check-up Hizmeti

Firmanıza, enerji alanında deneyimli partner üniversite ve firma ekiplerimiz gelerek enerji süreçlerinizi check-up yapıyoruz. Check up sonrası sonuçları sizlere çözüm önerilerimiz ve patentli ürünler ile birlikte sunuyoruz. Dilerseniz çözüm önerilerinden yapmak istediğiniz projeleri partnerlerimiz ile birlikte sizler için projelendirmekteyiz.

Makine Aparat Check-up Hizmeti

Firmanıza, makine alanında deneyimli ekiplerimiz gelerek Tekstil Konfeksiyon Üretim / Dikim bölümlerinde kullanılan makine ve apartlarınıza check-up yapıyoruz. Check up sonrası sonuçl arı sizlere çözüm önerilerimiz ile birlikte sunuyoruz. Dilerseniz çözüm önerilerinden yapmak istediğiniz projeleri partnerlerimiz ve mühendislerimiz ile birlikte sizler için projelendirmekteyiz. Uygulama alanında sürekli çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktayız.